O Mnie - Dj Robert 'Harnaś 'Harasimowicz

Przejdź do treści
Moja Osoba
-  Muzyczny świat  -
Nazywam się Robert
Praktycznie od 7 roku życia interesuję się takimi dziedzinami sztuki, jak muzyka i taniec. W wieku 10 lat wystąpiłem na swoim pierwszym profesjonalnym turnieju tańca, a po 8 latach od tamtego zdarzenia zagrałem na pierwszej profesjonalnej imprezie muzycznej.

 Moim zdaniem te dwie pasje: muzyka i taniec, pozwalają mi doskonale wkomponować się jako Dj i wodzirej w każde spotkanie okolicznościowe, na którym bardzo ważną rolę odgrywa oprawa muzyczna. W praktyce jest to idealne połączenie dwóch rzeczy, które stają się potężnym motorem napędowym każdej imprezy okolicznościowej.
Doświadczenie i rzetelność
  Mając na uwadze fakt, że praktycznie każdy z nas ten jeden z najważniejszych dni, jakim jest ślub i wesele, przeżywa tak naprawdę tylko raz w życiu, to dzięki tym cechom, które wymieniłem wyżej wiem, że z mojej strony zrobię wszystko, aby te chwile były jak najbardziej barwne i niezapomniane, a przede wszystkim pełne profesjonalizmu i zaangażowania.

 W mojej ofercie znajduje się najwyższej jakości sprzęt nagłośnieniowo-oświetleniowy. Takie uznane marki, jak Ecler, RCF, Denon, Showtec, Pioneer, Evolights, American DJ, pozwalają mi w komfortowy i niezawodny sposób poprowadzić każdą imprezę muzyczną.
  Doskonale zdaję sobie sprawę, że każdy klient, który nawiązuje ze mną współpracę, ma swoje wymagania, a przede wszystkim jeden z najważniejszych czynników kreujących klimat wesela, czyli wyobraźnię. Wieloletnie doświadczenie nauczyło mnie jednej podstawowej rzeczy, Jest to swoistego rodzaju pokora i chęć sprostania tym wymogom, które są stawiane przez moich klientów. Z tego powodu mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że każda oferta, jaką kieruję do klienta, jest bardzo indywidualna i spersonalizowana pod konkretne osoby i ich gusta. Wszelkie szczegóły są omawiane na wstępnej, do niczego niezobowiązującej rozmowie, dopiero potem, wspólnie z parą młodą, tworzymy indywidualną ofertę współpracy.


   Na tym filmie możecie obejrzeć przykładowe oświetlenie. Oczywiście moje zaplecze sprzętowe jest ciągle rozwijane i ulepszane, więc w dalszych latach może być tylko ciekawiej :)
Chcesz wysłać do mnie szybką wiadomość?
Zapytaj o cokolwiek, a postaram się odpowiedzieć jak najszybciej. Upewnij się, że wpisałeś swój właściwy email.
© Dj Robert 'Harnaś" Harasimowicz. All rights reserved.
Wróć do spisu treści