O Mnie - Robert 'Harnaś' Harasimowicz

Przejdź do treści
O Mnie
-  MUZYCZNY ŚWIAT  -
Nazywam się Robert
  Praktycznie od 7 roku życia interesuję się takimi dziedzinami sztuki, jakimi są muzyka i taniec. Kończąc lat 10 wystąpiłem na swoim pierwszym profesjonalnym turnieju tańca, po 8 latach od tamtego zdarzenia zagrałem na swojej pierwszej profesjonalnej imprezie muzycznej.

  Moim zdaniem właśnie te dwie pasje: muzyka i taniec, pozwalają mi doskonale wkomponować  się jako DJ i wodzirej na każdym spotkaniu okolicznościowym, w którym bardzo ważną rolę odgrywa oprawa muzyczna. W praktyce jest to idealne połączenie dwóch rzeczy, które stają się potężnym motorem napędowym każdej imprezy okolicznościowej.
Doświadczenie i rzetelność
  Mając na uwadze fakt, że praktycznie każdy z nas ten jeden z najważniejszych dni, jakim jest ślub i wesele, przeżywa tak na prawdę tylko raz w życiu, dzięki właśnie tym cechom wymienionym wyżej wiem, że z mojej strony zrobię wszystko, aby te chwile były jak najbardziej barwne, niezapomniane, a przede wszystkim pełne profesjonalizmu i zaangażowania.

 W moim posiadaniu jest najwyższej jakości sprzęt nagłośnieniowo-oświetleniowy. Takie uznane marki, jak Denon, Ecler, RCF, Eurolite, Pioneer, American DJ, pozwalają mi w komfortowy i niezawodny sposób poprowadzić każdą iprezę muzyczną.
  Doskonale zdaję sobie sprawę, że każdy klient, który do mnie przychodzi z propozycją współpracy, ma swoje wymagania, prośby i przede wszystkim wyobrażenia. Te cechy nauczyły mnie czegoś bardzo ważnego. Jest to swoistego rodzaju pokora i chęć sprostania tym wymogom, które są stawiane przez moich klientów. Z tego też powodu mogę stwierdzić, że każda oferta, jaką kieruję do klienta, jak również późniejsza zabawa jest bardzo indywidualna i spersonalizowana pod dane osoby i ich gusta. Wszelkie szczegóły omawiane są na wstępnej, do niczego nie zobowiązującej rozmowy, dopiero potem, wspólnie z parą młodą, tworzymy konkretną ofertę współpracy.
Chesz wysłać do mnie szybką wiadomość?
Zapytaj o cokolwiek, postaram się jak najszybciej odpowiedzieć. Upewnij się, że wpisałeś swój właściwy mail.
© 2019 Robert Harnaś Harasimowicz All Rights Reserved
Wróć do spisu treści